8190
8217

O FIRMIE

Już od 1992 roku prowadzi swoją działalność firma o doskonałej renomie. Państwo Eliasz prowadzą nowocześnie wyposażoną

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów / Auto Gaz Częstochowa

a także zajmuje się montażem instalacji gazowych do samochodów wszystkich typów. W 2005 roku idealnie funkcjonująca; stacja kontroli zyskała miano Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Można tu dokonać najbardziej profesjonalnych i dokładnych przeglądów pojazdów wszystkich typów.

Wykonywane tu są przeglądy rejestracyjne w pełnym zakresie.

Stacja wyposa¿ona jest w najnowocześniejszą linię diagnostyczną niemieckiej firmy MAHA, która pozwala na dokładne sprawdzenie pojazdów od motocykla począwszy, a na pojazdach do 42 t ciężaru kończąc.

Wśród urządzeń znajdujących się na wyposa¿eniu tej stacji znajduja się: płyta szybkiego pomiaru geometrii kół, urzadzenia rolkowe do pomiaru skuteczności oporów toczenia, owalności bębnów i tarcz hamulcowych oraz siły hamowania. Urządzeniem na jakie warto zwrócić uwagę jest tzw. szarpak do sprawdzania pełnych luzów w układzie kierowniczym i zawieszenia.

Warto również przyjrzeć się urządzeniu do sprawdzania amortyzatorów, które dokładnie określa poziom ich zużycia, a przez to skutecznie wpływa na poprawność ich pracy.

W zakładzie można dokonać także elektronicznego pomiaru poziomu i prawidłowości natężenia świateł.

Do pomiaru spalin i zadymień służą tu wysokiej klasy urządzenia: MDO 2 LON – dymomierz do pomiarów zadymienia silnika o zapłonie samoczynnym oraz MGT 5 – wieloskładnikowy analizator spalin do samochodów z silnikami spalinowymi z wtryskiem jedno lub wielopunktowym, z katalizatorem, lub bez.

Na stacji możemy skorzystać z przyrządów do pomiaru geometrii i osiowości kół. Dzięki nowoczesnej napędzarce możemy sprawdzić pracê łóżysk i wykryć wszelkie nieprawidłowości związane z ich funkcjonowaniem.

Wszystkie badania są sterowane komputerowo, a każdy Klient może zażądać dokładnego wydruku z wynikami badań; swojego samochodu.

Bardzo istotnym elementem, zachęcającym do korzystania z usług warsztatu jest przyjemna i luksusowa wrêcz atmosfera.

Na swój pojazdów; nie będziemy tu czekać wśród spalin, bowiem eliminują je specjalne wyciągi, tj. nadmuch powietrza czystego i wywiew zanieczyszczonego. Na stacji nie ma żadnego zanieczyszczenia, a sprawdzanie samochodu odbywa się w komfortowych warunkach.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów (Auto Gaz Częstochowa) jest oznaczona nr SCZ 08, a wszystkie urządzenia posiadają atesty ITS-u( Instytut Transportu Samochodowego) i homologację.

Okręgowa Stacja Kontroli pojazdów (Auto Gaz Częstochowa) zyskuje na dodatkowej atrakcyjności dzięki profesjonalnej obsłudze z wieloletnim doświadczeniem i stażem.

Jeżeli chcecie Państwo poddać swój samochód wnikliwej kontroli, bądź przypada Państwu termin obowiązkowego przeglądu rejestracyjnego zapraszamy do

Okręgowej Stacji Kontroli / Auto Gaz w Nowej Gorzelnia 107a, u Państwa Iwony i Romana Eliasz.

ELIASZ - OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW
Kontakt:
42-290 Blachownia k/Częstochowy
Nowa Gorzelnia 107A
602-406-150, 34 327-10-62
lukasz.eliasz@gmail.com

Czynne :
Warsztat czynny od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00.
W soboty warsztat nieczynny
Stacja Kontroli Pojazdów czynbna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00
W soboty od 8:00 do 13:00