8190
8217

Ręczne sterowanie gazem i hamulcem.

RGH V

RGH V PANTERA to najnowsza wersja urządzenia do ręcznego sterowania gazem i hamulcem. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego montażu, przyrząd jest możliwy do zaadaptowania praktycznie w każdym samochodzie. Zasada działania przyrządu opiera się na mechanicznym układzie dźwigni, zamkniętych w estetycznej obudowie. Olbrzymim atutem dźwigni RGH V jest brak konieczności ingerencji w układ elektryczny oraz elektroniczny auta. Przy montażu nie zostają naruszone żadne elementy wpływające na funkcjonalność, wytrzymałość, a także estetykę pojazdu. RGH V można zdemontować, pozostawiając samochód w stanie pierwotnym. Urządzenie jest wyrobem całkowicie polskim i posiada Certyfikat Zgodności oraz Certyfikat Bezpieczeństwa wydany przez Instytut Transportu Samochodowego (ITS). Możliwa pomoc w uzyskaniu kredytu na preferencyjnych warunkach na zakup naszych urządzeń.

Zapytaj o cenę :

tel. 602 406 150.

RGH III

RGH III podobnie jak RGH II jest urządzeniem produkcji polskiej, różnica pomiędzy urządzeniem typu RGH II i RGH III polega na zmianie płaszczyzny obrotu rękojeści (gałki). W RGH II funkcja przyśpieszania samochodu jest realizowana przez obrót rękojeści w płaszczyźnie prostopadłej do osi obrotu. Natomiast w RGH III funkcja ta jest realizowana w płaszczyźnie równoległej do osi obrotu (nacisk na rękojeść w dół). Urządzenie typu "ciągnij-pchaj". Na życzenie Klienta dopasowujemy pokrowiec na dzwignię do koloru tapicerki.

Zapytaj o cenę :

tel. 602 406 150.

RGH II

Urządzenie RGH-II montowane jest w samochodach użytkowanych przez osoby z dysfunkcją nogi prawej.Podstawowym elementem urządzenia RGH-II jest dźwignia sterująca umieszczona na podłodze samochodu w pobliżu dźwigni zmiany biegów.
Dźwignia sterująca jest połączona teleskopowo z pedałem hamulca i zakończona jest rękojeścią.
Odpychanie dźwigni do przodu pojazdu powoduje hamowanie samochodu, a pokręcanie rękojeści - przyśpieszanie samochodu.
RGH-II (ręczne sterowanie przyśpieszeniem i hamulcem) jest jedynym całkowicie Polskim urządzeniem tego typu posiadającym Certyfikat Zgodności wydany przez INSTYTUT TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO w Warszawie.
Na życzenie Klienta dopasowujemy pokrowiec na dzwignię do koloru tapicerki.

Zapytaj o cenę :

tel. 602 406 150.

CaroSpeed Classic

Dzwignia CaroSpeed Classic, urządzenie typu "ciągnij-pchaj", Produkt Szwedzkiej firmy Auto Adapt montowany pomiędzy kierownicą a lewarkiem zmiany biegów.

Pchając dzwignię w kierunku deski rozdzielczej hamujemy, ciagnąc dzwignię do siebie dodajemy gazu.

Zapytaj o cenę :

tel. 602 406 150.

Veigel Classicc

Dziwgnia VEIGEL CLASSIC, produkt niemieckiej firmy. Urządzenie obsługiwane w dwóch płaszczyznach. Obrót uchwytu zgodnie z ruchem wskazówek zegara powoduje przyśpieszanie, natomiast odepchnięcie całej dźwigni powoduje hamowanie. Obudowa wykonana z tworzywa .

Zapytaj o cenę :

tel. 602 406 150.

ELIASZ - OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW
Kontakt:
42-290 Blachownia k/Częstochowy
Nowa Gorzelnia 107A
602-406-150, 34 327-10-62
lukasz.eliasz@gmail.com

Czynne :
Warsztat czynny od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00.
W soboty warsztat nieczynny
Stacja Kontroli Pojazdów czynbna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00
W soboty od 8:00 do 13:00